Menu Zavřeno

Hausbóty Calvera

 

Hausbóty Calvera 700 jsou konstruovány s důrazem na co nejefektivnější  využití všech prostor a  tak, aby dokázaly  poskytovat maximální  pohodlí i při mnohadenních  plavbách.

Při projektování těchto  hausbótů bylo  myšleno i na  možnost překonávaní přehrad Slapy a Orlík bez použití speciální techniky, to znamená pouze  za využití přepravního zařízení, které je na těchto  přehradách provozováno zdarma. Jejich výhodou je i snadná přepravitelnost k vodě na přívěsu za silnějším osobním automobilem.

Prostory   hausbótů jsou rozděleny na tři  části :  přední otevřenou palubu,  průchozí obytný  prostor  a  zadní otevřenou  palubu. Vnitřní obytný  prostor je  koncipován pro pohodlné cestování 4 cestujících a je  rozdělen do dvou sektorů.  Zadní sektor je  zařízen jako ložnice se čtyřmi lůžky pro  4 dospělé osoby.  Zde je umístěná oddělená toaleta. Přední sektor obytného prostoru je možno uspořádat ve dvou variantách. Buď jako kormidelnu s kuchyní a jídelním koutem nebo pouze jako kuchyň s jídelním koutem. Kuchyně je vybavena četnými úložnými  prostory,  dřezem s  tekoucí vodou, vařičem a dalšími vestavěnými spotřebiči dle konkrétních požadavků.

Hausbóty Calvera jsou  konstruovány  tak,  aby mohly být celoročně obyvatelné. Mají  izolované stěny a dvojitá izolační skla v oknech a dveřích. Vytápění hausbótů je řešeno individuálně. Z našich zkušeností je nejideálnějším řešením topení naftové.

Na stavbu  se používají  klasické  materiály, jako je masivní dřevo a ocel.  Z důvodů úspor místa je pohon řešen  přívěsným spalovacím motorem. Na přání je možno zvolit i exotické dřeviny a nainstalovat vestavěný motor.

Hausbóty Calvera je také  možno dodat v různé fázi rozestavěnosti pro individuální dostavbu.

V případě vážného zájmu o hausbóty Calvera Vám nabízíme možnost seznamovací  projížďky  na již postavených  hausbótech.

Fotodokumentaci hausbótu  naleznete v sekci fotogalerie / hausbóty Calvera

Základní technická data hausbótů Calvera 700

  • Délka maximální  :                                         7 000 mm
  • Šířka maximální :                                           2 210 mm
  • Výška nad hladinou :                                     1 800 mm
  • Výtlak maximální :                                          1 800 Kg
  • Doporučený výkon přívěsného motoru :       10 HP
  • Počet osob :                                                            4
  • Cena : od 240 000 Kč včetně DPH, bez pohonné  jednotky